Pro region srdcem, hlavou, zkušenostmi!
logo MAS ČESKÝ SEVER
web grafika
web grafika
LOGO regionálního produktu

Letní vydání CCR INFO

08. 06. 2016 09.13

Na začátku června vyšlo letní vydání občasníku CCR INFO o cestovním ruchu ve Šluknovském výběžku, který vydává Cech cestovního ruchu Šluknovsko při Okresní hospodářské komoře Děčín. 

 

Letní vydání CCR INFO


Na začátku června vyšlo letní vydání občasníku CCR INFO o cestovním ruchu ve Šluknovském výběžku, který vydává Cech cestovního ruchu Šluknovsko při Okresní hospodářské komoře Děčín. Návštěvníci i obyvatelé našeho regionu v něm najdou zajímavé náměty na výlety, informace o regionálních produktech a řadu užitečných informací na téma turistiky a cestování.

Aktuální číslo CCR INFO, které je možno stáhnout ve formátu PDF pod tímto odkazem: http://www.region-sluknovsko.cz/download/ccr_info_2_2016.pdf , se věnuje podrobněji programu blížících se Zámeckých slavností ve Šluknově a Tolštejnských slavností v Jiřetíně pod Jedlovou. Dále zde najdete informaci o nových cykloturistických okruzích v Severním království a rybářských dárkových poukazech vydávaných obcí Rybniště. Speciálním tématem je nahlédnutí do rozvoje cestovního ruchu u našich saských sousedů.


- Martin Zíka - 

Aktuality regionu Český sever