Pro region srdcem, hlavou, zkušenostmi!
logo MAS ČESKÝ SEVER
web grafika
web grafika
LOGO regionálního produktu

Sedmnáctý ročník Tolštejnských slavností je tu!

31. 07. 2017 10.17

Dobrovolný svazek obcí Tolštejn, MAS Český sever a Obec Jiřetín pod Jedlovou zvou širokou veřejnost do Jiřetína pod Jedlovou na další ročník Tolštejnských slavností, a to v sobotu 12. srpna. Vstup zdarma! Plakátek s podrobným programem je přiložen.

 

Program bude zahájen v 10 hodin na náměstí Jiřího. Čeká na vás tradiční jarmark s nabídkou řemeslných výrobků a dárkového zboží, nabídka pochutin a nápojů, dále Vildova soutěžní dračí stezka pro děti nebo třeba představení nové turistické hry pro poznávání Tolštejnského panství. Pasování nových rytířů samotným panem Berkou završí vyhodnocení uplynulé turistické sezóny hry Vandrování po Tolštejnském panství.

Součástí doprovodného programu bude vernisáž prodejní výstavy velkoformátových fotografií Jiřího Stejskala v galerii V Podstávce, pro ženy a dívky módní přehlídka originálních oděvů a oděvních doplňků textilní výtvarnice Dany Maškové a spolku Česká Krajka.cz v malém lesním divadle (ve sportovním areálu) a pro pány a kluky testovací jízdy Škoda.

Po vystoupení Jazz bandu Erwina Schrödingera v kapli na Křížové hoře se můžete vydat ve 20 hodin na večerní světluškový pochod na hrad Tolštejn, kde bude připravena podívaná pro rodiny s názvem Na Tolštejně je drak!

Přijďte se  podívat a pobavit, vstup na všechna místa Tolštejnských slavností je zdarma! 

 

Další informace: Infocentrum Tolštejnského panství, tel. 412 379 336

www.tolstejnskepanstvi.cz

Plakát s programem najedete v příloze této aktuality.

Aktuality regionu Český sever