MŠMT aktualizuje Metodický výklad k odměňování ve školách
6.8.2019
Tolštejnské slavnosti 2019
7.8.2019
MŠMT aktualizuje Metodický výklad k odměňování ve školách
6.8.2019
Tolštejnské slavnosti 2019
7.8.2019

Aktuality


 4. ročník startupového festivalu FESTUP 22. října

Žáky, pedagogy a další zájemce zveme na FESTUP. 4. ročník starupového festivalu se uskuteční 22. října od 11 hod. v prostorách pedagogické fakulty UJEP (Ústí nad Labem, České mládeže 8).

Festival je výjimečnou akcí, na které mohou žáci získat cenné zkušenosti i důležité kontakty z praxe. V rámci festivalu připravujeme interaktivní expozici startupů (včetně gastronomických) či praktické příběhy úspěšných podnikatelů. Pokud Vaši žáci hledají praxi či brigádu, mohou se zúčastnit „HR rande" - rychlých seznamovacích koleček s firmami a startupy, které hledají posilu do týmu. Chystáme také soutěž podnikatelských nápadů, se kterými mohou žáci nejen odstartovat svou kariéru, ale také vyhrát ve festivalové soutěži iPhone a další ceny.

Budeme moc rádi, pokud na FESTUP dorazíte. Akce probíhá pod záštitou PhDr. Martina Kliky, MBA, DBA, 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje a RNDr. Martina Baleje, Ph.D., rektora UJEP. 

Více informací včetně programu a registračního formuláře najdete na webu WWW.FESTUP.CZ, případně se neváhejte obrátit přímo na organizátory - Inovační centrum Ústeckého kraje (vanova@icuk.cz /602 355 981).