DOTAČNÍ ZPRAVODAJ
6.1.2022
Aktuální výzvy pro obce z Národního programu životného prostředí
1.2.2022
DOTAČNÍ ZPRAVODAJ
6.1.2022
Aktuální výzvy pro obce z Národního programu životného prostředí
1.2.2022

Aktuality


 Inspirativní videa pro školní zahrady

videaEVVO

Podívejte se na 2 inspirativní videa (cca 10 min). První video bylo natočeno v jedné z lesních MŠ na Roudnicku jakožto virtuální exkurze. Druhé video bylo natočeno na zahradě jedné ze školek na Roudnicku za účasti krajinářské architekty, která ve videu zmíní několik dobrých tipů pro ředitele, kteří se chystají projektovat školní zahradu.

Videa vznikla  v rámci projektu „Vzdělávání koordinátorů EVVO a praxe využití školních zahrad“, jenž byl realizován Místní akční skupinou Podřipsko a to od 1. 2. 2020 do 31. 12. 2021. Videa naleznete na těchto odkazech https://youtu.be/HGfZNv85ALQ a https://youtu.be/9XBfC_5bj7Q a webových stránkách i MAS Podřipska pod odkazem ZDE.

Jako zpětnou vazbu na tento projektový výstup bychom vás v zastoupení MAS Podřipska chtěli poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, díky kterému získá realizátor přehled o tom, kolik lidí si videa shlédlo a jestli jsou videa přínosná a inspirativní a splnila tak svůj účel. Zpětná vazba z řad pedagogů je pro nás velmi důležitá, proto budeme rádi za jakékoliv sdílení a šíření dál.

Dotazník slouží pouze pro potřeby projektu "Vzdělávání koordinátorů EVVO a praxe využití školních zahrad". Dotazník naleznete od odkazem ZDE.