Pracovní skupina SOCIÁLNÍ
3.1.2021
Podpora podnikání v území MAS
21.1.2021
Pracovní skupina SOCIÁLNÍ
3.1.2021
Podpora podnikání v území MAS
21.1.2021

Aktuality


 Jak hodnotit žáky za první pololetí

 Nezmeškejte webinář, který se věnuje tématu více než aktuálnímu – hodnocení žáků za první pololetí. Školy stojí před nelehkým úkolem, při kterém mají podle pokynů MŠMT zásadně přihlédnout k průběhu školního roku a k vysokému podílu online výuky. Jak to však konkrétně udělat? Jak hodnotit, pokud nemáte dostatek podkladů? Co vše zahrnout do hodnocení žáků? Jak zapojit do hodnocení žáky a rodiče? Kterým způsobem vlastně hodnotit – klasifikací, slovně nebo kombinací obou metod? Na co si dát pozor a co by mohlo fungovat?

Inspirujte se v SYPO webináři, který začne ve čtvrtek 14.1.2021 v 16:00 zde . Jako vždy je webinář zdarma a můžete si jej pustit i kdykoli později.

Jeho hosty jsou tři páni ředitelé, kteří se podělí o své zkušenosti a postřehy, a to:

  • Karel Derfl, ředitel menší vesnické školy ZŠ a MŠ Chraštice, předseda sdružení Trvalá obnova školy, které pomáhá zapojeným ředitelům, aby se necítili ve svém snažení osamoceni, dále je   průvodcem programu Ředitel naživo.
  • Pavel Škramlík, ředitel Sportovní soukromé základní školu v Litvínově, zároveň mentor a kouč a spolupracovník Akademie Libchavy.
  • Petr Jíša, ředitel větší základní školu Vorlina ve Vlašimi a spolupracovník NPI v projektu SYPO, kde se podílí na tvorbě modelu podpory ředitelů.

Během vysílání a přibližně půl hodiny po něm se můžete v komentářích pod videem ptát všech zúčastněných na to, co vás k tématu zajímá.

Podpůrné dokumenty, které můžete při hodnocení využít jsou k dispozici v článku na webových stránkách SYPO.