MAS hodnotila projekty na podporu komunitního života 2021-2022
23.11.2021
WORKSHOP O INOVACÍCH MALÝCH A STŘEDNÍCH FIREM VE STROJÍRENSTVÍ
29.11.2021
MAS hodnotila projekty na podporu komunitního života 2021-2022
23.11.2021
WORKSHOP O INOVACÍCH MALÝCH A STŘEDNÍCH FIREM VE STROJÍRENSTVÍ
29.11.2021

Aktuality


 


Konference SchooLink o mezinárodním vzdělávání

Nenechte si ujít 2. ročník konference SchooLink s podtitulem Mezinárodního vzdělávání – cesta ke kompetencím pro život. Registrace je spuštěna. Konferenci SchooLink pořádá Dům zahraniční spolupráce (MŠMT) 3. -⁠ 4. prosince 2021. Je určená všem organizacím působícím v oblasti školního vzdělávání. Letošní druhý ročník nese podtitul „Mezinárodní vzdělávání - cesta ke kompetencím pro život“ a konat se bude v multifunkčním kongresovém centru O2 universum v Praze. 

Pro zaregistrované účastníky je konference zdarma. Zajištěna bude strava a ubytování (s možností příjezdu už ve čtvrtek 2.12.). Při vstupu i v průběhu celé akce budou platit aktuální protiepidemická nařízení Vlády ČR. Můžete se ale zúčastnit i online. Vyberte si při registraci.

Konference nabízí účastníkům prostor pro sdílení informací a výměnu zkušeností. Zaměří se na přínos mezinárodní spolupráce pro základní školy a na rozvoj kompetencí pro život ve 21. století. Prezentace hlavních řečníků doplní řada praktických workshopů a panelová diskuse. Účastnící se mohou těšit například na informace o programu Erasmus+, na osvědčené postupy při realizaci mezinárodních projektů a tipy pro smysluplné využívání digitálních technologií ve výuce nebo na inspirativní reportáže ze škol.

Jako hlavní řečníci vystoupí Dana Pražáková z České školní inspekce, která pohovoří o online budoucnosti školního vzdělávání, a Kornélia Lohyňová, která vyučuje na Hotelové Akademii v Bratislavě a je dlouholetou ambasadorkou aktivity eTwinning.