Webinář ČOSIV – Návrat dětí do škol
13.4.2021
Novinky z NPI pro učitele a ředitele
16.4.2021
Webinář ČOSIV – Návrat dětí do škol
13.4.2021
Novinky z NPI pro učitele a ředitele
16.4.2021

Aktuality


 Nepropásněte online besedu se spisovatelkou H. Hindrákovou - tento pátek

Jak se stane z dobrovolnice v Africe úspěšná spisovatelka? Nevíte? Popovídejte si s Hanou Hindrákovou o jejím africkém příběhu. Nepropásněte online besedu, kterou jsme pro vás s touto spisovatelkou připravili na pátek 16.4.2021. Začínáme v 18 hodin online na platformě Microsoft Teams. Nemusíte nic stahovat.

________________________________________________________________________________

Připojit se na počítači nebo přes mobilní aplikaci

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Další informace | Možnosti schůzky

Poslouchat Hanu Hindrákovou, povídat si s ní a ptát se budeme hodinku nebo jen o trochu déle. Beseda se hodí nejvíc pro žáky druhého stupně, ale i jejich rodiče a další zájemce.

Cestovatelka, spisovatelka a bývalá dobrovolnice Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací. Přijďte si poslechnout, co ji přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění  o Keni je doplněné fotografiemi a videem. Hana Hindráková má na svém kontě už několik knih. Třeba jste některou z nich četli. Více o autorce najdete na www.hindrakova.cz.

Beseda je zdarma.

Plakát MAP II online beseda Hana Hindráková 16.4.2021 18h ke stažení

Beseda se uskuteční v prostředí MS Teams. Stačí jen počítač a připojení, nemusíte nic stahovat. Máte dotazy? Pište Hance Kracmanové: kracmanova(zavináč)masceskysever.cz. 

"Můj africký příběh" pořádáme v rámci projektu MAP II. Účast je zdarma, náklady jsou hrazeny z projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro SO ORP Varnsdorf a SO ORP Rumburk CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009704. Projekt realizuje MAS Český sever, z.s.