Webinář Práce s dětmi při distanční výuce MŠ
24.3.2021
Zhlédněte přednášky Dr. Lidmily Pekařové na DVD bezplatně
29.3.2021
Webinář Práce s dětmi při distanční výuce MŠ
24.3.2021
Zhlédněte přednášky Dr. Lidmily Pekařové na DVD bezplatně
29.3.2021

Aktuality


 Nepropásněte online besedu se spisovatelkou Hanou Hindrákovou

Jak se stane z dobrovolnice v Africe úspěšná spisovatelka? Nevíte? Popovídejte si s Hanou Hindrákovou o jejím africkém příběhu. Nepropásněte online besedu, kterou jsme pro vás s touto spisovatelkou připravili na pátek 16.4.2021. Začínáme v 18 hodin a poslouchat Hanu Hindrákovou, povídat si s ní a ptát se budeme hodinku nebo jen o trochu déle. Beseda se hodí nejvíc pro žáky druhého stupně, ale i jejich rodiče a další zájemce.

Cestovatelka, spisovatelka a bývalá dobrovolnice Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací. Přijďte si poslechnout, co ji přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Její poutavé vyprávění  o Keni je doplněné fotografiemi a videem. Hana Hindráková má na svém kontě už několik knih. Třeba jste některou z nich četli. Více o autorce najdete na www.hindrakova.cz.

Beseda je zdarma, stačí se jen registrovat https://1url.cz/7Kzuj nebo zde. Bez registrace nedostanete odkaz k připojení, tak se nezapomeňte registrovat včas (nejpozději do středy 14.4.). Odkaz k přihlášení dostanete ve čtvrtek 15.4. mailem, tj. den před konáním. Plakát MAP II online beseda Hana Hindráková 16.4.2021 18h ke stažení

Beseda se uskuteční v prostředí MS Teams. Stačí jen počítač a připojení, nemusíte nic stahovat. Máte dotazy? Pište Hance Kracmanové: kracmanova(zavináč)masceskysever.cz. 

"Můj africký příběh" pořádáme v rámci projektu MAP II. Účast je zdarma, náklady jsou hrazeny z projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro SO ORP Varnsdorf a SO ORP Rumburk CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009704. Projekt realizuje MAS Český sever, z.s.