Nepropásněte online besedu se spisovatelkou H. Hindrákovou – tento pátek
13.4.2021
DOTACE PRO podnikatele
18.4.2021
Nepropásněte online besedu se spisovatelkou H. Hindrákovou – tento pátek
13.4.2021
DOTACE PRO podnikatele
18.4.2021

Aktuality


 Novinky z NPI pro učitele a ředitele

Jak hodnotit žáky po návratu do škol? Může fungovat hodnocení bez známek? Co všechno se mohou rodiče, žáci, a nakonec i učitelé, z hodnocení dozvědět?  Jak se liší hodnocení na 1. a 2. stupni ZŠ a jaký vliv má a měla distanční výuka na postoj žáků či rodičů k hodnocení a hodnocení samotné?  Těmto a dalším otázkám se věnoval Karel Minařík, ředitel ZŠ Partyzánská Česká Lípa a člen Stálé konference ředitelů projektu SYPO na webináři „Hodnocení žáků po návratu do škol“, jehož záznam byl právě zveřejněn. Podělí o své praktické zkušenosti a postřehy s hodnocením. Stranou nezůstanou ani role učitelů a rodičů během distanční výuky.  Webinář si můžete kdykoli pustit ZDE.

Webinář je součástí praktického průvodce NPI pro ředitele škol Návrat do škol, v němž najdete také důležité dokumenty MŠMT a mnoho praktických tipů.

Navíc v pondělí 19. 4. 2021 SYPO organizuje webinář s názvem „Náběh vzdělávání se ŠVP upraveným podle RVP ZV 2021“, kterým Vás opět provede Daniela Růžičková. Představí Vám různé možnosti, jak zahájit výuku podle školního vzdělávacího programu upraveného v souladu s RVP ZV 2021, a zároveň odpoví na nejčastější dotazy týkající se úprav ŠVP.  Webinář začne v 16:00 ZDE.

Registrace předem není nutná. Webinář zůstane vystaven i pro pozdější zhlédnutí. K webináři není vydáváno osvědčení.

Můžete vybírat z dalších webinářů a shlédnout záznam. 

Celou nabídku webinářů projektu SYPO naleznete zde.