Orgány MAS


 

Předseda MAS - statutární orgán MAS

Název subjektuTitulPříjmení zástupceJméno zástupceZájmová skupinaSektor
Svazek obcí TolštejnBc.VojtěchováPetracestovní ruch veřejný

Představenstvo MAS - funkční období 04/2021 - 03/2024

Název subjektu (PO, FOP)/Jméno a příjmení (FO)TitulPříjmení zástupce (PO, FOP)Jméno zástupce (PO, FOP)Zájmová skupinaSektor
Společnost pro trvale udržitelný rozvoj ŠluknovskaSvobodaPavelcestovní ruch soukromý
Luboš KudlaKudlaLubošenviromentální oblast + zemědělství + lesnictvísoukromý
Mopedos Torpedos MikulášoviceIng.TrojanováMilušepodnikánísoukromý
Blanka PetružálkováPetružálkováBlankaenviromentální oblast + zemědělství + lesnictvísoukromý
Svazek obcí TolštejnBc.VojtěchováPetracestovní ruch veřejný
Svazek obcí SeverHolecRobertveřejná správa/veřejný sektorveřejný
České Švýcarsko, o. p. s.Bc.ŠmídJancestovní ruch veřejný
CEDR - komunitní spolekŘebíčekMiroslavsociální oblastsoukromý
J plus S s. r. o.SuchánekJaroslavpodnikánísoukromý

Kontrolní a monitorovací výbor - funkční období 04/2021 - 03/2024

Název subjektu (PO, FOP)/Jméno a příjmení (FO)Titul před/zaPříjmení zástupce (PO, FOP)Jméno zástupce (PO, FOP)Zájmová skupinaSektor
Svazek obcí Českého ŠvýcarskaKřížkováHelenacestovní ruchveřejný
Libuše BroklováBroklováLibušepodnikánísoukromý
Partnerství pro Český severIng.VorlováDanapodnikánísoukromý

Výběrová komise - funkční období 04/2021 - 03/2024

Název subjektu (PO, FOP)/Jméno a příjmení (FO)Titul před/zaPříjmení zástupce (PO, FOP)Jméno zástupce (PO, FOP)Zájmová skupinaSektor
Mgr.SemerádJiříveřejná správa/veřejný sektorsoukromý
Obec OkrouhláUhlířováIrenaveřejná správa/veřejný sektorveřejný
Ing.LampováMonikasociální oblastsoukromý
Ing. Mgr.FrimlVítenviromentální oblast + zemědělství + lesnictvísoukromý
Ing. Bc.HejdováLudmilaveřejná správa/veřejný sektorsoukromý
MaláIvetaveřejná správa/veřejný sektorsoukromý
FúsekTomáškultura, památky, historie, tradicesoukromý
Mgr.MágrFilipNNO + spolková činnostsoukromý
PolesnýMichalsociální oblastsoukromý