Velikonoční jízda v Mikulášovicích
13.4.2017
Janovský trhák
27.4.2017
Velikonoční jízda v Mikulášovicích
13.4.2017
Janovský trhák
27.4.2017

Aktuality


 


Pozvánka na Krušnohorský Regiofest

Chcete ochutnat nebo zakoupit nejlepší regionální produkty z Ústeckého kraje, ale i z dalších regionů? Ve čtvrtek 11. května k tomu budete mít příležitost, navštívíte-li přehlídku regionálních produků pod názvem Krušnohorský Regiofes na náměstí 1. máje v Chomutově v době od 9 do 17 hodin. Akci doprovází hudební program a workshopy pro děti i dospělé, při kterých si budou moci zájemci vyzkoušet různá řemesla. Akce je součástí projektu spolupráce Původ a značka - náš region, na jehož realizaci se podílela také MAS Český sever.

 

Krušnohorský Regiofest

MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z. s. ve spolupráci se statutárním městem Chomutov Vás zvou na přehlídku regionálních produktů 

 

11. května na náměstí 1. máje v Chomutově od 9 do 17 hodin

Nabízeny budou regionální výrobky a zážitky z Ústeckého kraje i z dalších regionů. Pro veřejnost bude uspořádána ochutnávka regionálních produktů, které získaly ocenění Potravina Přemysla Oráče a Regionální potravina ÚK. Na podiu během celého dne vystoupí kapely Makovec, Album, Zfleku, Jazzový orchestr Tequila Band a Dětský soubor ZŠ Březno.

Po celý den budou probíhat workshopy, kde si děti i ostatní zájemci mohou vyzkoušet různá řemesla (např. keramiku, vitráže). Od 9 do 14 hodin se uskuteční zábavný program pro děti formou soutěží (zajišťuje spolek Meruňkovic pohádkové bytosti).

Akce se koná pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a primátora statutárního města Chomutova JUDr. Marka Hrabáče.