Starostové z Kyjovského Slovácka přijeli na zkušenou na Šluknovsko
13.5.2021
O podporu z PRV projevilo zájem 50 žadatelů
25.5.2021
Starostové z Kyjovského Slovácka přijeli na zkušenou na Šluknovsko
13.5.2021
O podporu z PRV projevilo zájem 50 žadatelů
25.5.2021

Aktuality


 S čím školám může pomoci terénní služba - pozvánka na setkání

Zveme na společné setkání MAP II, které pořádáme pro regionální účastníky z Rumburska a Varnsdorfska. Tématem je spolupráce školy a terénních služeb. Setkání proběhne v pondělí 14.6.2021 v areálu Pivovaru Kocour ve Varnsdorfu.

Přineseme vám inspiraci od Adély Gabalové pro spolupráci mezi školou a sociálními službami z Krásné Lípy i praktický příklad fungování sociálního pedagoga na základní škole od Marie Čápové, ředitelky, a Michaely Dvořákové, sociálního pedagoga, ze ZŠ Neštěmická v Ústí nad Labem. Dozvíte se i možnosti spolupráce s Helenou Kotalovou z organizace Česká asociace streetwork, s Hedvikou Rambouskovou z Agentury pro sociální začleňování i novinky z projektu MAP II od Hanky Kracmanové z MAS Český sever. Podrobný program naleznete níže. 

Vedle inspirace chceme vytvořit i prostor pro diskusi, sdílení a výměnu zkušeností. Skrze podporu sdílení dobré praxe a spolupráce různých aktérů bychom chtěli přispět k podpoře rovných příležitostí a wellbeingu dětí a žáků v regionu. Akce je určena pro zástupce škol, zástupce zřizovatelů, OSPOD, PPP, SVP/SPC, provozovatelé NZDM a SAS a dalších aktérů ve vzdělávání.

REGISTRACE JE NUTNÁ. Na akci se přihlaste prosím zde do čtvrtka 27. května, 2021

Společné setkání pořádáme s dotační podporou a v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro SO ORP Varnsdorf a SO ORP Rumburk CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009704, který realizuje MAS ČESKÝ SEVER.