Covid UBYTOVÁNÍ 2
26.1.2021
Jak bude vypadat střední článek řízení ve vzdělávání?
8.2.2021
Covid UBYTOVÁNÍ 2
26.1.2021
Jak bude vypadat střední článek řízení ve vzdělávání?
8.2.2021

Aktuality


 Seminář přední české psycholožky Dr. Lidmily Pekařové

Daří se Vám výchova tak, jak chcete? Kdo a kdy smí trestat a jak? Odpovědi na tyto a další otázky přinese březnový seminář přední české psycholožky Dr. Lidmily Pekařové. Online seminář na téma Tresty a odměny, sociální a týrání dětí pořádáme v rámci projektu MAP II pro pedagogické pracovníky i pro zájemce z řad širší veřejnosti zdarma. Seminář se uskuteční v pondělí 8. března, 2021 od 9 do 12 hodin. Jste srdečně zváni! Až do naplnění kapacity:)

Lektorkou je Dr. Lidmila Pekařová. Přes tři desítky let působí v klinické psychologii i poradenství. Věnuje se přednáškovým aktivitám pro pedagogy i širokou veřejnost. V roce 2019 jí Nadace Charta 77 udělila hlavní cenu za praktickou edukační činnost. Svými zkušenostmi a přístupem pomáhá těm, kdo potřebují prakticky náhled, jak řešit situace, které život přináší. Je autorkou knih „Jak žít a nezbláznit se“, a "SOS", které se pro velký zájem dočkaly osmého vydání.

Na jaké otázky seminář odpoví:

  • Kdo a kdy smí trestat a jak?
  • Nepřípustné sankce a neuvážené direkce.
  • Ideální trest a test výchovné způsobilosti pro dospělé.
  • Tělesné a sociálně citové sankce a jejich dopad.
  • Podstatná otázka při volbě školních trestů.
  • Dětská lež a její kořeny, co s masivní lhavostí.

Registrujte se prosím prostřednictvím formuláře do 17.2.2021. Informace s odkazem na připojení a pravidly organizace online semináře budou zaslány na e-mail uvedený při registraci. Podmínkou účasti je vazba k území Rumburska či Varnsdorfska (př. bydliště, pobyt, pracovní působiště atp.).

Seminář je financován z projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro SO ORP Varnsdorf a SO ORP Rumburk CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009704.