Zástupci MAS jednali v SENÁTU ČR
29.4.2021
Dotační ZPRAVODAJ duben 2021
4.5.2021
Zástupci MAS jednali v SENÁTU ČR
29.4.2021
Dotační ZPRAVODAJ duben 2021
4.5.2021

Aktuality


 Webinář o spolupráci mezi vzdělávacím a sociálním sektorem

Národní síť MAS připravila pro zástupce MAPů, pedagogy, metodiky prevence, výchovné poradce, pracovníky sociálních služeb a další aktéry webinář na téma Spolupráce vzdělávacích a sociálních institucí. Webinář představí možné inspirace pro řešení nestandardních situací, se kterými se mohou pedagogové ve vztahu k žákům setkat. Webinářem provedou lektorky Karla Políšenská a Veronika Ješátková .

Webinář proběhne ve čtvrtek 6. května 2021;  14:00 – 16:00 h na platformě Zoom.

Informace k programu a registraci vizte Pozvánka_TD PS Vzdělávání_6_05_2021

Kateřina Políšenská - vzdělání sociální pracovník, nyní již několikátý rok pracuje jako sociální pedagog v ZŠ Morkovice (Zlínský kraj), jedna z 20 akreditovaných lektorů v programu Problémového chování ve školách od ČOSIV (Česká odborná společnost inkluzivního vzdělávání). Nyní členka realizačního týmu Projektu Pro Zdraví Duše (projekt Norských fondů – multidisciplinární tým pro duševní zdraví dětí ve školách).

Veronika Ješátková - vzdělání speciální pedagog, etoped, praxe 15let speciální pedagog v Dětském domově se školou, nyní Koordinátor transformace psychiatr. péče v Pardubickém kraji. Jedna z 20 akreditovaných lektorů v programu Problémového chování ve školách od ČOSIV (Česká odborná společnost inkluzivního vzdělávání). Nyní členka realizačního týmu Projektu Pro Zdraví Duše (projekt Norských fondů – multidisciplinární tým pro duševní zdraví dětí ve školách).