Více jak 200 úspěšných žádostí NZÚL
7.8.2023
Hledáme posilu do týmu
18.8.2023
Více jak 200 úspěšných žádostí NZÚL
7.8.2023
Hledáme posilu do týmu
18.8.2023

Aktuality


 


Soutěž: Poděl se o své zážitky z přírody Šluknovského výběžku

 

Naše motto je "Pro region srdcem, hlavou, zkušenostmi"❤. Máme radost, že nejsme sami🥰. Projekt YoungFriendlyRegion dává novou možnost, jak ukázat mladým potenciál našeho krásného regionu Šluknovského výběžku. Stačí se zapojit do soutěže...Rádi sdílíme.


Rád objevuješ a poznáváš? Vyraz do přírody Šluknovského výběžku či Českého Švýcarska a poděl se s námi o své zážitky. Natoč krátké minutové video, které přidáš na svůj INSTAGRAMOVÝ profil s hashtagem #YoungFriendlyRegion s označením (@YoungFriendlyRegion). Pak už jen stačí dorazit na finální konferenci o udržitelném rozvoji regionu, kde vyhlásíme vítěze.

Více v minutovém videu, mrkněte


Co můžeš vyhrát?

1. místo: finanční odměna 5 000 Kč
2. a 3. místo: vybavení do přírody od @ceskeparky.cz
A plno nových tipů na výlety a akce.
Soutěžní videa můžeš přidávat až do 31. října. Vítěze, kterého vybere náš tým, oznámíme na konferenci 5. listopadu v Tančírně Balahala v Rumburku.

Co je vůbec Young Friendly Region?

Young Friendly Region je projekt, který se snaží ukázat mladým potenciál našeho krásného regionu Šluknovského výběžku. Chceme podpořit a navnadit mladé lidi k aktivitám, které je budou rozvíjet a zároveň pomohou k rozvoji našeho regionu. Jelikož cestovní ruch je nyní neodmyslitelnou součástí našeho výběžku, vymysleli jsme tuto soutěž a budeme pořádat konferenci, kde hlavním tématem bude udržitelný cestovní ruch. Všichni jste srdečně vítáni.
Tento projekt je pod záštitou @EUTeens4Green.