Šablony II. – prodloužení realizace
3.6.2020
Letní škola digitální gramotnosti
24.6.2020
Šablony II. – prodloužení realizace
3.6.2020
Letní škola digitální gramotnosti
24.6.2020

Aktuality


 Letní vzdělávání pro pedagogy, i z pohodlí domova

Z letní nabídky vzdělávání pro pedagogy je co vybírat. Sice tentokrát nenabízíme úhradu z projektu MAP II, ale vzdělávání můžete často jako DVPP uplatnit v Šablonách a skvěle tak využít letní čas.

Mezi jiným můžete vybírat z červnových webinářů společnosti vlavici.cz, témata od hodnocení žáků po karanténě, kyberšikany, logopedie v MŠ, asertivity pedagogů až po specifické poruchy, vybírejte z nabídky webinářů a vzdělávejte se z pohodlí domova. Webináře jsou u pedagogů velmi oblíbené, za rok 2020  vlavici.cz vzdělali 4000 pedagogů. Každý účastník získá osvědčení o absolvování. Podrobnosti na www.vlavici.cz. 

Pokračovat ve webinářích můžete každou středu. Online vzdělávací středy - webináře pro pedagogy v létě 2020, každou středu nějaké zajímavé téma, které vás pedagogy zajímá. Každý účastník získá osvědčení o absolvování.

Chcete vzdělávání osobně? Vyjeďte na letní školu pro pedagogy V lavici 2020, je akreditovaná  MŠMT a proběhne 5. - 9. 8. 2020 v Přibyslavi. Cílem letošního ročníku je vzdělávat pedagogické pracovníky v oblasti inkluze a integrace dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.

A pokud vás zajímají spíše didaktické pomůcky, inspiraci můžete nalézt v plakátku (didaktické deskové hry, pracovní sešity, přehledové karty učiva). Třeba vás zaujmou pracovní sešity pro děti s SPU, které jsou jediné svého druhu na trhu, nebo didaktické deskové hry do hodin ČJ a M.

"Nakopnout" se před začátkem školního roku můžete na semináři ZPÁTKY DO ŠKOLY A JEDEM pod taktovkou inspirující Mgr. Michaely Veselé, který se koná 28. srpna, 2020 v Ústí nad Labem.