Řešení konfliktů nekonfliktně
15.9.2021
Webinář Podpora školních týmů
20.9.2021
Řešení konfliktů nekonfliktně
15.9.2021
Webinář Podpora školních týmů
20.9.2021

Aktuality


 


KURZ PODNIKNI TO!

Nastartujte vlastní podnikání na bezplatném kurzu!

Město Varnsdorf ve spolupráci s projektem Podnikni to! organizuje pro občany města a přilehlých obcí kurz podnikavosti.

  • Je určen veřejnosti z Varnsdorfu (i okolních obcí), ať už jsou zaměstnaní, na rodičovské dovolené nebo studenti, začátečníkům i pokročilým)
  • Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce: 12.10./19.10./26.10./2.11./9.11. vždy od 17:30 do 19:30 h.
  • Účast na kurzu je zdarma
  • Kurz obsahuje minimum teorie, maximum praxe.
  • První workshop odstartuje v úterý 12. října 2021 v 17:30 v Městském centru kultury a vzdělávání Městského centra (Otáhalova 1260,Varnsdorf)
  • Přihlášky: na webu podniknito.cz na podstránce Podnikni to! ve Varnsdorfu nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

 

 

Město Varnsdorf ve spolupráci s projektem Podnikni to! organizuje pro občany města a přilehlých obcí kurz podnikavosti. Je určen všem, kteří o vlastním projektu zatím jen uvažují, ale i těm, kteří již na svém projektu aktivně pracují. Během 5 setkání se účastníci seznámí s tím, jak hledat podnikatelské nápady, bezpečně otestují jejich potenciál s minimem rizika a naučí se, jak udělat projekt finančně udržitelným. Účast na kurzu je zdarma a zvána je veřejnost z Varnsdorfu a okolních obcí, ať už jsou zaměstnaní, na rodičovské dovolené nebo studenti.

 

„Díky Podnikni to! jsem dostal možnost nahlédnout do světa podnikání. Na kurzu jsem získal přístup ke kvalitním informacím, které jsem ocenil hlavně na startovní čáře mého projektu. Kurz bych doporučil každému, kdo zvažuje start podnikání při práci či studiu, nebo už vlastní projekt rozjíždí a chce své podnikání zkvalitnit,” popisuje svou účast v kurzu Ivo Příkazký, který dnes i díky Podnikni to! úspěšně podniká.

 

Další z absolventů kurzu Dominik Vašica doplňuje: „Skvělý kurz plný inspirace a podstatných rad od zkušeného lektora. Taková inspirace se jenom těžko získává někde v knížkách nebo článcích na internetu.” 

 

Kurzem bude provázet zkušený podnikatel s dlouholetou praxí. Účastníci se pod jeho vedením na vlastním projektu naučí postupy, jak lze podnikání nastartovat s minimem rizika a zbytečných investic. Navíc se díky letitým zkušenostem lektora kurzu mohou vyhnout největším chybám v začátcích, a také budou mít dostatek prostoru probrat směřování vlastního projektu.

 

Kurz se drží jednoduchého pravidla: minimum teorie, maximum praxe. Až 80 % z více než 6000 absolventů kurzů Podnikni to! dále aktivně rozvíjí vlastní projekt. Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít menší lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet. 

 

Kurz trvá měsíc a skládá se z 5 setkání, probíhající jednou týdně vždy v úterý. První workshop odstartuje v úterý 12. října 2021 v 17:30 v Městském centru kultury a vzdělávání. Účast je díky podpoře města Varnsdorf zdarma. Zájemci o kurz se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce Podnikni to! ve Varnsdorfu nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.